Lágy szirmok és édes illatok a L’Occitane kertjéből

2018 március 7.
Lágy szirmok és édes illatok a L’Occitane kertjéből bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

A L’Occitane a tavaszt csomagolta cseresznye virágos kollekciójába, amelynek minden egyes darabja a lágy szellő által kavart édes illatot, és a cseresznyevirág üde frissességét hozza el nekünk.

A L’Occitane cseresznyevirágos vízzel ötvözi a provence-i Luberon régióból származó cseresznye kivonatát, így alkotta meg új parfümét, tusfürdőjét, testápolóját és kézkrémét.

L'Occitane cseresznyevirágos kollekció_ChicAndCharm

A parfümben a fehér frézia, cseresznyevirág és kardomom kapott helyet a fejillatban, hogy átadja a stafétát a peónia, fehér jázmin, rózsa és feketeribizli egységének.  Az alapjegyben a cédrusfa, fehér pézsma és szantálfa hagy nyomot bőrünkön.

A teljes kényeztetést a parfüm mellett a gazdagon habzó, cseresznyevirág vizet és cseresznye kivonatot tartalmazó tusfürdő, a selymesen tápláló, shea vajjal gazdagított testápoló és kézkrém teszi kompletté.

Kapcsolódó bejegyzések